top of page

Проекти

photo_2023-02-20_14-05-27.jpg
Український дитячий садок "Смайлики"

З 1 лютого 2023 року для наймолодших українців та україночок  працює Дитячий садок "Смайлики" на околиці Варшави за адресою: Ul. Wyspiańskiego, 2, Marki, 05-260.
• Дитячий садочок повного дня має дві групи для дітей 3-4 роки та 5-6 років.  Усiх дітей  чекає якісний догляд з 9.00 до 17.30, дворазове харчування (обід, підвечірок), цікава і насичена програма навчання та розвитку:
• Pre PUSH school із заняттями з підготовки до школи, уроки польської та англійської мови в ігровій формі, програма комплексного мистецького розвитку Little Voloshkа (цікава музика, арт-терапія, веселий театр, танець). А ще - захоплюючі свята та тематичні ранки.
• Навчання проходить цікаво, доступно, легко, завдяки чому у дитини розвивається мислення та  творча ініціатива. 
• Навчання в Українському дитячому садочку "Смайлики"  - це:
• м'яка адаптація в колективі, 
• виховання особистості, 
• психологічна підтримка дітей та їх мам, 
• цікава програма з використанням дидактичних матеріалів
• люблячі професійні вихователі.
• Запис до садочка за формою реєстрації
• Нехай на обличчах наших дітей будуть щасливі посмішки!


Для отримання більш детальної інформації , заповніть форму реєстрації, і ми зв'яжемося з вами :

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdv044nTibb65LtCZe8XnEKvKQjak4i9xrevSqYr2H80pUHBQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Facebook:

https://facebook.com/100083092642846

pansion.jpg
Українська школа-пансіон

УКРАЇНСЬКА ШКОЛА-ПАНСІОН запрошує на навчання дітей 8-11 класів (13-17 років) в Варшаві. 

Шановні  батьки, у нас чудова новина, на ваші численні прохання з 1 грудня 2022 року у Варшаві працює Українська  школа- пансіон для дітей з 8 по 11 класи.
 
Навчання у школі проводиться українською мовою за програмою Міністерства освіти та науки України.  Cambridge English щодня.  Польська мова з підготовкою до екзаменів на мовні сертифікати. Розмовні клуби з носіями мови, школа мистецтв (музичне, театральне, образотворче мистецтво).
По завершенню навчання учні отримають  документи про освіту державного зразка України.
Наша школа розташована в мальовничій околиці Варшави, має велику зелену огороджену  паркову зону та комфортні умови для проживання, 4-разове харчування та підтримку опікунів 24/7.

Ми дбаємо про безпеку та освіту наших дітей.


Для отримання більш детальної інформації , заповніть форму реєстрації, і ми зв'яжемося з вами :
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeILcjC1UqUALaROv9trgreVSq_cuYI_TKur_vasuMJ7u_Wlw/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

pushscho.jpg
Загальноосвітня українська школа

Загальноосвітня українська школа PUSH School Warsaw відкриває двері для українських школярів, які були вимушені покинути свої домівки через війну та знайшли притулок у Варшаві. PUSH School Warsaw приймає учнів з першого по одинадцятий класи та надає їм можливість продовжити навчання українською мовою за програмою Міністерства освіти і науки України, а також вивчати польську мову. У класах нашої школи не більше 15 учнів, що дозволяє педагогам зосередити зусилля на освітніх потребах кожного школяра. Саме пильна увага до кожної дитини допомагає швидшому адаптуванню до нового життя далеко від дому та зосередженні на навчальному процесі.
У нашій школі об’єднали свої зусилля вчителі з різних куточків України. Усі вони, як і наші діти, були вимушені шукати захисток від війни та російської агресії за тисячі кілометрів від рідної домівки. Усі ми маємо спільну мету − допомогти нашим дітям пережити цю велику трагедію, що зараз відбувається, зберегти їхню віру у своє щасливе майбутнє, надати змогу їм жити повноцінним життям та, коли настане час, повернутися на Батьківщину й разом будувати майбутнє нашої сильної, незалежної та великої України !  

   
За потреби для отримання державних документів про освіту МОН України наші учні зараховуються на дистанційне навчання до Харківського приватного ліцею «Перша Українська Школа» Харківської області .

Учні школі містецтв
Школа мистецтв

Наша школа мистецтв відкриває двері для кожної української дитини у Варшаві! 
Коли в Україні розпочалася війна – велике лихо, яке забирає життя людей та руйнує міста, наші діти та викладачі змушені були покинути свою Батьківщину й шукати притулку в Польщі та інших країнах ЄС.
Зараз перед педагогами світу постали важливі питання глобалізації навчально-виховного процесу в умовах воєнного часу, психолого-педагогічних принципів роботи з дітьми, які проживають в евакуації. Для малечі й підлітків, що пережили важкі випробування війни та стрес, необхідно створити сприятливе середовище для м’якої адаптації та інтеграції в нове суспільство. 
Багато дітей займалися різними видами мистецтва. Зараз їм важливо продовжувати займатися музикою, хореографією, мистецтвом, виступати на концертах та різноманітних заходах.
У нашій школі є такі класи:

  • фортепіано, 

  • вокал,

  • гітара,

  • скрипка,

  • духові інструменти,

  • хореографія,

  • образотворче мистецтво,

  • театральне мистецтво,

  • хоровий спів.

Ми маємо великий досвід і професійну команду, а також велике бажання організувати якісну мистецьку освіту для українських дітей у Варшаві, створюючи сприятливі умови для їхнього розвитку. Підтримуючи наш проєкт, ви підтримуєте нове покоління розумних, вільних, творчих людей, які здатні творити й нести мир у наш світ!

bottom of page