top of page

Проекти

photo_2023-02-20_14-05-27.jpg
Український дитячий садок "Смайлики"

З 1 лютого 2023 року для наймолодших українців та україночок  працює Дитячий садок "Смайлики" на околиці Варшави за адресою: Ul. Wyspiańskiego, 2, Marki, 05-260.
• Дитячий садочок повного дня має дві групи для дітей 3-4 роки та 5-6 років.  Усiх дітей  чекає якісний догляд з 9.00 до 17.30, дворазове харчування (обід, підвечірок), цікава і насичена програма навчання та розвитку:
• Pre PUSH school із заняттями з підготовки до школи, уроки польської та англійської мови в ігровій формі, програма комплексного мистецького розвитку Little Voloshkа (цікава музика, арт-терапія, веселий театр, танець). А ще - захоплюючі свята та тематичні ранки.
• Навчання проходить цікаво, доступно, легко, завдяки чому у дитини розвивається мислення та  творча ініціатива. 
• Навчання в Українському дитячому садочку "Смайлики"  - це:
• м'яка адаптація в колективі, 
• виховання особистості, 
• психологічна підтримка дітей та їх мам, 
• цікава програма з використанням дидактичних матеріалів
• люблячі професійні вихователі.
• Запис до садочка за формою реєстрації
• Нехай на обличчах наших дітей будуть щасливі посмішки!

pansion.jpg
Українська школа-пансіон
PUSH Boarding School Warsaw відкрила свої двері 1 грудня 2022 для учнів 8 – 11 класів (віком від 13 до 17 років)  .
Учні школ
и-пансіон навчаються за програмою Міністерства освіти і науки України, що забезпечено ліцензією МОН,  випускники отримують документ державного зразка України. Крім основної програми затвердженою міністерством, учні вивчають Cambridge English та польську мову, регулярно покращують свої комунікативні навики у speaking clubs with native speakers та  English Informatics.
В другій половині дня для учнів працює школа мистецтв Voloshka music academy за напрямками: театральне, образотворче, музичне мистецтво.
Щотижня учні відвідують басейн.
Школа співпрацює з компанією Eurostudent, що готує абітурієнтів до вступу до вищих навчальних закладів Польщі та супроводжує весь процес від вибору вузу до вступу.
.
Школа-пансіон знаходиться у мальовничому куточку на околиці Варшави, в 30 хвилинах їзди до Центру міста, з огородженою парковою територією, має сучасну інфраструктуру. та комфортні умови для проживання, 4-разове харчування та підтримку опікунів 24/7.

 

Ми дбаємо про безпеку та освіту наших дітей.


pushscho.jpg
Загальноосвітня українська школа

Загальноосвітня українська школа PUSH School Warsaw відкриває двері для українських школярів, які були вимушені покинути свої домівки через війну та знайшли притулок у Варшаві. PUSH School Warsaw приймає учнів з першого по одинадцятий класи та надає їм можливість продовжити навчання українською мовою за програмою Міністерства освіти і науки України, а також вивчати польську мову. У класах нашої школи не більше 15 учнів, що дозволяє педагогам зосередити зусилля на освітніх потребах кожного школяра. Саме пильна увага до кожної дитини допомагає швидшому адаптуванню до нового життя далеко від дому та зосередженні на навчальному процесі.
У нашій школі об’єднали свої зусилля вчителі з різних куточків України. Усі вони, як і наші діти, були вимушені шукати захисток від війни та російської агресії за тисячі кілометрів від рідної домівки. Усі ми маємо спільну мету − допомогти нашим дітям пережити цю велику трагедію, що зараз відбувається, зберегти їхню віру у своє щасливе майбутнє, надати змогу їм жити повноцінним життям та, коли настане час, повернутися на Батьківщину й разом будувати майбутнє нашої сильної, незалежної та великої України !  

   
За потреби для отримання державних документів про освіту МОН України наші учні зараховуються на дистанційне навчання до Харківського приватного ліцею «Перша Українська Школа» Харківської області .

Учні школі містецтв
Школа мистецтв

Наша школа мистецтв відкриває двері для кожної української дитини у Варшаві! 
Коли в Україні розпочалася війна – велике лихо, яке забирає життя людей та руйнує міста, наші діти та викладачі змушені були покинути свою Батьківщину й шукати притулку в Польщі та інших країнах ЄС.
Зараз перед педагогами світу постали важливі питання глобалізації навчально-виховного процесу в умовах воєнного часу, психолого-педагогічних принципів роботи з дітьми, які проживають в евакуації. Для малечі й підлітків, що пережили важкі випробування війни та стрес, необхідно створити сприятливе середовище для м’якої адаптації та інтеграції в нове суспільство. 
Багато дітей займалися різними видами мистецтва. Зараз їм важливо продовжувати займатися музикою, хореографією, мистецтвом, виступати на концертах та різноманітних заходах.
У нашій школі є такі класи:

  • фортепіано, 

  • вокал,

  • гітара,

  • скрипка,

  • духові інструменти,

  • хореографія,

  • образотворче мистецтво,

  • театральне мистецтво,

  • хоровий спів.

Ми маємо великий досвід і професійну команду, а також велике бажання організувати якісну мистецьку освіту для українських дітей у Варшаві, створюючи сприятливі умови для їхнього розвитку. Підтримуючи наш проєкт, ви підтримуєте нове покоління розумних, вільних, творчих людей, які здатні творити й нести мир у наш світ!

bottom of page