Проекти

Школяри
Загальноосвітня українська школа

Загальноосвітня українська школа PUSH School Warsaw відкриває двері для українських школярів, які були вимушені покинути свої домівки через війну та знайшли притулок у Варшаві. PUSH School Warsaw приймає учнів з першого по одинадцятий класи та надає їм можливість продовжити навчання українською мовою за програмою Міністерства освіти і науки України, а також вивчати польську мову. У класах нашої школи не більше 15 учнів, що дозволяє педагогам зосередити зусилля на освітніх потребах кожного школяра. Саме пильна увага до кожної дитини допомагає швидшому адаптуванню до нового життя далеко від дому та зосередженні на навчальному процесі.
У нашій школі об’єднали свої зусилля вчителі з різних куточків України. Усі вони, як і наші діти, були вимушені шукати захисток від війни та російської агресії за тисячі кілометрів від рідної домівки. Усі ми маємо спільну мету − допомогти нашим дітям пережити цю велику трагедію, що зараз відбувається, зберегти їхню віру у своє щасливе майбутнє, надати змогу їм жити повноцінним життям та, коли настане час, повернутися на Батьківщину й разом будувати майбутнє нашої сильної, незалежної та великої України !  

   
За потреби для отримання державних документів про освіту МОН України наші учні зараховуються на дистанційне навчання до Харківського приватного ліцею «Перша Українська Школа» Харківської області .

Учні школі містецтв
Школа мистецтв

Наша школа мистецтв відкриває двері для кожної української дитини у Варшаві! 
Коли в Україні розпочалася війна – велике лихо, яке забирає життя людей та руйнує міста, наші діти та викладачі змушені були покинути свою Батьківщину й шукати притулку в Польщі та інших країнах ЄС.
Зараз перед педагогами світу постали важливі питання глобалізації навчально-виховного процесу в умовах воєнного часу, психолого-педагогічних принципів роботи з дітьми, які проживають в евакуації. Для малечі й підлітків, що пережили важкі випробування війни та стрес, необхідно створити сприятливе середовище для м’якої адаптації та інтеграції в нове суспільство. 
Багато дітей займалися різними видами мистецтва. Зараз їм важливо продовжувати займатися музикою, хореографією, мистецтвом, виступати на концертах та різноманітних заходах.
У нашій школі є такі класи:

  • фортепіано, 

  • вокал,

  • гітара,

  • скрипка,

  • духові інструменти,

  • хореографія,

  • образотворче мистецтво,

  • театральне мистецтво,

  • хоровий спів.

Ми маємо великий досвід і професійну команду, а також велике бажання організувати якісну мистецьку освіту для українських дітей у Варшаві, створюючи сприятливі умови для їхнього розвитку. Підтримуючи наш проєкт, ви підтримуєте нове покоління розумних, вільних, творчих людей, які здатні творити й нести мир у наш світ!