top of page
caleb-woods-VZILDYoqn_U-unsplash_edited.jpg

Приєднатися

Надати приміщення

У в зв’язку з великою кількістю дітей, які потребуюсь можливості навчатися, ми шукаємо додаткові приміщення, для відкриття нових освітніх просторів у Варшаві.  Приміщення, що ми потребуємо - це 500–1500 кв.м, не більш 4 поверхів, має кабінетну систему, з розміром кожного не менш ніж 30 кв.м., неподалік від гарної транспортної розв’язки, але ж вдалі від  активного транспортного руху.

Якщо ви маєте, що нам запропонувати, будь ласка зв’яжитеся з нами. Сотні українських дітей будуть дуже вдячні вам за вашу допомогу та підтримку.

Стати волонтером
Передати  обладнання та шкільне приладдя

Для облаштування навчального процесу ми потребуємо багато різних речей: шкільні парти, дошки, шафи, музичні інструменти, комп’ютери, монітори, спортивне обладнання, учнівські зошити, підручники,  папір та інше.

Якщо у вас є ці скарби, то несіть їх до нас!

Ми будемо безмежно вдячні вам за будь-яку вашу допомогу.

Стати постійним спонсором освіти

Діти дуже полюбляють увагу та нові цікаві події. Вони дуже радіють, коли до них приходять люді, готові допомогти в навчанні, розвитку, надати психологічну допомогу та розважитися разом.

Якщо ви саме ця людина – ми чекаємо на вас!

Освітній простір це не лише приміщення та обладнання, насамперед, це професійні педагоги, які потребують щомісяця достойної оплати їх праці. Тому щомісячне  утримання  освітнього простору потребує не малих коштів. 

Стань нашим ангелом – охоронцем, долучись до щомісячного фінансування наших проектів.

Приєднуйтеся до нас.

Діти України потребують нашої спільної допомоги.

bottom of page