top of page

Наші події

555х736.png

Благодійний концерт
«Велике майбутнє України»

25 серпня 2023 року о 15:00 запрошуємо на Благодійний концерт з нагоди Дня Незалежності України «Велике майбутнє України», який відбудеться під Почесним патронатом Посольства України в Республіці Польща у бальній залі готелю Warsaw Marriott Hotel (al. Jerozolimskie 65/79, Warsaw, Poland).

Головний спонсор заходу - Warsaw Marriott Hotel. 

Цей концерт присвячений дружбі, солідарності, підтримці та взаємодопомозі наших народів. Цей концерт – звернення до всього світу, що Україна є незалежною і вільною державою з великим майбутнім!

Програма концерту 25 серпня 2023 року:
15.00 – привітання гостей
16.00 – концерт за участю дітей України
18.00 - Велика вечеря - концерт за участю професійних музикантів 
20.00 - завершення концерту

Кожна людина може долучитися до благодійної справи , купивши квиток на концерт, або зробивши пожертву на сайті на рахунок Фундації. 

 

Усі кошти від продажу квитків будуть спрямовані на стипендії для 85 дітей з тимчасово окупованих та прифронтових регіонів України для навчання у PUSH school Warsaw або Voloshka music academy в Марках (Польща). 

Разом ми виховуємо нове покоління мудрих, вільних, творчих людей, які будуть творити добро та будувати нову Незалежну Україну!

photo_2023-04-19_14-33-12.jpg
ul.Stanisława Wyspiańskiego, 2, 05-260, Marki
ul. Wojskiego, 4, Marki, 05-260
Літні табори для дітей віком 7-17 років

Запрошуємо дітей віком від 7 до 17 років гарно провести літній час,долучившись до нашої програми «Українське літо в Варшаві- 2023».

 «Українське літо в Варшаві» – це літні табори для українських дітей, де їх очікує два тижні справжнього драйву та веселощів, пізнання нової дивовижної країни Польщі, участь у цікавих проектах, квестах та мистецьких заходах. Це гарна можливість знайти друзів з різних країн, покращити свої знання з польської, англійської мови та змістовно провести літо. 

Наш табори розташовано в живописному зеленому містечку на околиці Варшави, мають власну огороджену територію та сучасну інфраструктуру.

Обирайте зручнішу зміну

1 зміна 03.07.2023 – 15.07.2023 

2 зміна 17.07.2023-29.07.2023 

3 зміна 31.07.2023-12.08.2023 

4 зміна 14.08.2023-26.08.2023

табір.jpg
Wojskiego, 4, Marki 05-260
з 26 грудня по 6 січня
Зимовий табір "Українське Різдво в Варшаві"

🎅❄️☃️Зимовий табір "Українське Різдво в Варшаві"
ЗИМОВІ КАНІКУЛИ «Українське Різдво в Варшаві» з 26 грудня по 6 січня! 
Запрошуємо підлітків з 13 до 17 років на 10 днів поринути у неймовірні пригоди в столиці Польщі! 
Проживання у 3-х місних номерах та 4-х разове харчування на території Школи-Пансіон за адресою: Wojskiego, 4, Marki 05-260! 
Фантастичні квести, шоу «Майстер-шеф» на справжній кухні, інтелектуальні батли, музичні розваги, зимовий парк пригод, відвідування басейну, пісні навколо вогнища, мовні практики (English, Polish),  екскурсії по Польщі, зустрічі з відомими та цікавими особистостями! Створення свого Ютуб Каналу та турнір з шахів, святкові сюрпризи від Санта Клауса! 
Вас чекає магічний час Різдва , коли трапляються несподівані приємні події та здійснюються найсміливіші мрії! Вирушаємо у цікаву подорож разом!! 
Проведемо 10 чарівних , насичених подіями, днів (вихідні дні 31 грудня та 1 січня)!
 

 

dedper.jpg
Sali Widowiskowej Domu Kultury Włochy 
ul. 1 Sierpnia 36a.
18 грудня 2022 року о 17.00
«Польсько-українська Різдвяна зірка»

18 грудня 2022 року о 17.00 запрошуємо на благодійний концерт “Польсько-українська Різдвяна зірка» , який відбудеться у Sali Widowiskowej Domu Kultury Włochy   за адресою: ul. 1 sierpnia 36a.

В концерті беруть участь  музиканти і співаки Польщі й України: Брайан Аллан - рок-музикант, друг всіх українських дітей в Польщі, оперова співачка Юлія Лев‘юк, популярний гурт B&B Project" - Сергій (баян) та Тетяна Мазур (бандура), Моніка Вальтер-Росяк (флейта), гурт «Моніста», солістка Катерина Безугла , за роялем Тетяна Федчун.
Фундація "Educational Center Children of Ukraine" щиро дякує польским друзям за співпрацю та допомогу, відкрите серце та турботу про українських дітей, велику підтримку у вирішенні важливих питань освіти дітей, які проживають у Польщі під час війни в Україні.
Фундація створила умови для навчання дітей України в Варшаві, їх інтеграції та адаптації в новому суспільстві.
Знаковими стали проекти: літній табір «Українське літо у Варшаві», де 350 українських дітей змістовно та цікаво провели час; концерти в Варшаві до Дня захисту дітей та Дня Незалежності України .
З 1 вересня відкрито школу PUSH school Warsaw, де навчається 160 учнів, та школу мистецтв Voloshka music academy. 1 грудня Фундація відкрила школу-пансіон для 60 старшокласників, підготовлена програма до зимових канікул «Українське Різдво в Варшаві». З 1 січня, на численні прохання батьків, ми відкриваємо дитячий садочок для найменших українців. Цей концерт - привітання дітей зі святами та подяка всім друзям, які нам допомагають весь цей час.  
Програма заходу:
16.00 - зустріч гостей, частування та привітання дітей від Святого Миколая, 17.00-18.00 - концерт

Різдво – чарівна пора, коли здійснюються найсміливіші бажання та мрії у всіх, хто в них вірить. І нехай найбільше бажання всіх дітей – мир в Україні - скоро здійсниться!
Організатори концерту:
Фундація Educational center Children of Ukraine та Dom Kultury Włochy

photoelka.jpg
10 грудня з 15.00 до 18.00
Концерт «ПАСТОРАЛЬКИ»

10 грудня з 15.00 до 18.00 в Музеї інтер’єрів в Отвоцьку Великому відбудеться незвичайний міжнародний  концерт двох музичних шкіл «ПАСТОРАЛЬКИ! 

Учні польськоі  приватної музичної  школи №1 в Отвоцьку та української  школи мистецтв Voloshka music academy представляють спільний вокальний проект «Щедрик». На одній сцені польські та українські юні музиканти грають і співають сольно та в ансамблях! 

На роялі польського композитора, борця за незалежність  Яна Падеревьского прозвучать твори українських композиторів!
Це музичне свято єдності та дружби, добра і надії! Ми знаємо, що дива трапляються з кожним, хто в них вірить! 
В цей день дітей та їх батьків чекають:
15.00 - спеціальна екскурсія по музею, зустріч зі справжнім Великаном, 
16.00 - чарівний концерт «ПАСТОРАЛЬКИ»,
17.00 - цікавий майстер-клас з виготовлення іграшки-великана, 
- сюрпризи і частування від спонсора свята ІКЕА Торгувек. 

Організатори: Музей інтер’єрів в Отвоцьку Великому та Фундація Educational Center Children of Ukraine, учасники: Приватна музична школа №1 в Отвоцьку та школа мистецтв Voloshka music academy!

Muzeum Wnętrz w Otwocku Wielkim
Oddział Muzeum Narodowego w Warszawie
ul. Zamkowa 49
05-480 Karczew
Marriott Hotel  (al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa).
24 серпня 2022р. о 15:00 
" STAND UP WITH UKRAINE!"

Пані та панове!

До Дня Незалежності України 24 серпня о 15 годині Фундація "Educational Center Children of Ukraine" разом з Warsaw Marriott Hotel та EUCON Legal Group проводить Концерт за участю дітей України "STAND UP with UKRAINE!" Концерт відбудеться в Марріотт Готелі (al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa) із запрошенням почесних гостей з різних країн світу.

24 серпня український народ по всьому світові відзначає День Незалежності України! Зараз, коли триває війна в нашій країні, коли українці героїчно захищають демократію та свободу своєї країни та інших народів, ми схиляємося перед героями за незламність, силу духа та віру в Перемогу! Ми звертаємось зі словами вдячності до наших друзів, партнерів, всіх людей, які весь цей час щиро підтримують та допомагають українцям як на території України, так і в різних країнах.

З 11.07.2022 до 28.08.2022
Літня онлай школа PUSH 

Шановні батьки, вже з понеділка, з 11.07.2022  Фундація «Educational center «Children of Ukraine» за підтримки UNICEF Poland  разом із нашою PUSH School запускає освітній проект!

Для кого? 

«Літня онлайн школа PUSH» для учнів 5-10 класів українських шкіл. 

Команда супер вчителів PUSH School зроблять усе, аби учні протягом літньої школи опрацювали незрозумілі теми з основних предметів шкільної програми для впевненого старту наступного навчального року.

Для занять ми обрали сучасну та дуже зручну онлайн платформу "Просвіта", де для опрацювання діти зможуть обрати будь-який із наступних предметів:

 - Українська мова та література

 - Математика (алгебра та геометрія)

 - Англійська

 - Географія

 - Фізика

 - Біологія.

 

Навчання безкоштовне, але кількість місць обмежена. Тож, не зволікайте! 

11.07.2022-22.07.2022 Школа лідерства 
25.07.2022 - 05.08.2022 Фінансова грамотність
08.08.2022 - 19.08.2022 Підприємницький інтенсив
ul.Stanisława Wyspiańskiego, 2, Marki
Літні інтенсиви для підлітків в Варшаві

Ура!!! У нас дуже гарна новина Educational Center «Children of Ukraine» разом з MBA Kids International  за підтримки UNICEF запрошує підлітків  (14-17 років) змістовно та цікаво провести літній час, долучившись до наших програм:

Школа лідерства 

Відповідальне лідерство – основна тема нашого канікулярного інтенсиву, який дає відповідь на питання, які саме аспекти визначає феномен лідерства.

Що це? Здатність до самоконтролю і самодисципліни? Природній талант? Сміливість, рішучість і гнучкість в спілкуванні? Розвинена емоційно-вольова сфера особистості? Уміння впливати на інших і спонукати інших до дії? Прагнення до розвитку себе і своїх здібностей?

Фінансова грамотність

Знайома ситуація, коли дитина вимагає покупку дорогої речі, але її придбання на даний момент істотно вплине на сімейний бюджет?

Часом навіть тинейджеру важко пояснити, що грошей на покупку немає або це занадто дорога інвестиція. І що таке взагалі – інвестиція?..

Пояснити складно, але можливо! Якщо ваша дитина знайома з поняттям «гроші»; знає, звідки вони з’являються; розуміє, що таке бюджет.

Підприємницький інтенсив

Краще за теорію лише практика! Під час інтенсивну наші студенти поринуть у світ дорослих і засвоять підприємницький досвід, створюючи і втілюючи свої креативні ідеї, удосконалюючи навички роботи в команді і розкриваючи свій особистий потенціал.

 

ul.Stanisława Wyspiańskiego, 2, Marki
Денний табір для дітей віком 7-14 років

Обирайте зручнішу зміну

1 зміна 27.06.2022 – 10.07.2022 

2 зміна 11.07.2022-24.07.2022 

3 зміна 25.07.2022-07.08.2022 

4 зміна 8.08.2022-21.08.2022

Запрошуємо дітей віком від 7 до 14 років гарно провести літній час, долучившись до нашої програми «Українське літо в Варшаві».

 «Українське літо в Варшаві» – це денний літній табір для українських дітей, де їх очікує два тижні справжнього драйву та веселощів, пізнання нової дивовижної країни Польщі, участь у цікавих проектах, квестах та мистецьких заходах. 

Це гарна можливість знайти друзів , покращити свої знання з польської мови та змістовно провести літо.

Наш табір розташовано в живописному зеленому містечку на околиці Варшави за адресою ul. Stanisława Wyspiańskiego, 2,  Marki має власну огороджену територію та сучасну інфраструктуру.

Ми працюємо для дітей 6 днів на тиждень з 9:00 до 17:00 та пригощаємо смачним обідом.

Моя жовто-блакитна мрія

Пані та панове!

До Міжнародного дня захисту дітей  ми підготували  благодійний концерт за участю дітей з України «Моя жовто-блакитна мрія», що відбудеться в Варшаві 4 червня о 15 годині в Centrum Kultury Nowy Teatr (Madalińskiego 10/16).

Всі зібрані кошти будуть спрямовані на придбання обладнання та облаштування приміщення Школи для українських дітей , які були змушені покинути Батьківщину через війну та знайшли притулок у Варшаві.

Долучайтеся до нас та давайте разом допоможемо дітям розпочати новий навчальний рік у гарно-облаштованій, затишний та сучасній Школі!

Centrum Kultury Nowy Teatr (Madalińskiego 10/16).
Субота, 4 червня 2022р. о 15:00 
bottom of page